SběRATELské expo

Dopisnici Německé pošty, kterou vydala k Evropské výstavě poštovních známek LIBEREC 2022, plus to nejlepší z jejího emisního programu koupíte na prodejním sběratelském Expu, které výstavu v hotelu Babylon provází.

Vedle německé poštovní správy nebo expozice České pošty najdete na Expu například Indickou poštu, aukční dům Felzmann z Německa či Feldman ze Švýcarska. Velký výběr poštovních známek z celého světa nabídne Holger Tietz z Německa, z Anglie Tristain Brittain nebo významný francouzský obchodník s filatelií Vincennes.

Knihu „Poštovní známky – koníček, nebo investice?“ budete moci po celou dobu akce získat spolu s podpisem přímo od jejího autora Radka Nováka na stánku sberatelshop.cz.

Evropská výstava poštovních známek LIBEREC 2022, jež se koná pod patronací FEPA s uznáním FIPu, patří mezi nejvýznamnější filatelistické události letošního roku. Předpokládaný rozsah je 1200 výstavních ploch.

Akci provází přidružená výstava Polar salon LIBEREC 2022, mezinárodní polární filatelistická výstava, která se koná každé tři roky na různých místech světa.

Organizátoři očekávají masivní účast návštěvníků z řad sběratelů i laické veřejnosti z domova i ze zahraničí.

K vidění totiž bude legendární červený Mauritius a československé unikáty ze sbírek Poštovního muzea.

Na Polar salonu budou vystaveny raritní dopisy a poštovní dokumenty z období dobývání pólů včetně podpisů slavných polárníků jako byl Roald Amundsen.

Akci bude provázet také bohatý doprovodný program zahrnující autogramiády a prohlídky nejzajímavějších exponátů pro veřejnost vedené předními odborníky.

Evropskou výstavu poštovních známek LIBEREC 2022, Polární salon a sběratelské expo jsou shodně situovány na jednom místě ve Wellness hotelu Babylon.

Organizaci Expa zajišťuje agentura Double Impact s.r.o, jež pořádá mezinárodní veletrh SBĚRATEL v Praze a zajišťovala Expo pro Světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018.


Pro vystavovatele: www.liberec2022.eu/expo-pro-vystavovatele/

Pro návštěvníky: www.liberec2022.eu/expo-pro-navstevniky/


Double Impact s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

Vedení projektu a technické zajištění:

Petr Jirásek
tel. 223 014 424
e-mail: petr.jirasek@liberec2022.cz