SběRATELské expo

Srdečně vás zveme k účasti na prodejním sběratelském Expu, které bude provázet Evropskou výstavu poštovních známek LIBEREC 2022. Očekáváme účast řady aukčních domů, poštovních správ a dealerů z celé Evropy.

Evropská výstava poštovních známek LIBEREC 2022, jež se koná pod patronací FEPA s uznáním FIPu, patří mezi nejvýznamnější filatelistické události letošního roku. Předpokládaný rozsah je 1200 výstavních ploch.

Akci provází přidružená výstava Polar salon LIBEREC 2022, mezinárodní polární filatelistická výstava, která se koná každé tři roky na různých místech světa.

Organizátoři očekávají masivní účast návštěvníků z řad sběratelů i laické veřejnosti z domova i ze zahraničí.

K vidění totiž bude legendární červený Mauritius a československé unikáty ze sbírek Poštovního muzea.

Na Polar salonu budou vystaveny raritní dopisy a poštovní dokumenty z období dobývání pólů včetně podpisů slavných polárníků jako byl Roald Amundsen.

Akci bude provázet také bohatý doprovodný program zahrnující autogramiády a prohlídky nejzajímavějších exponátů pro veřejnost vedené předními odborníky.

Evropskou výstavu poštovních známek LIBEREC 2022, Polární salon a sběratelské expo jsou situovány ve Wellness hotelu Babylon a Domě kultury Liberec. Obě místa jsou od sebe vzdálena několika několik minut pěšky a nacházejí se v centru Liberce.Organizaci Expa zajišťuje agentura Double Impact s.r.o, jež pořádá mezinárodní veletrh SBĚRATEL v Praze a zajišťovala Expo pro Světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018


Double Impact s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5

Vedení projektu a technické zajištění:

Petr Jirásek
tel. 223 014 424
e-mail: petr.jirasek@liberec2022.cz


Vyplněnou přihlášku prosím zašlete na email petr.jirasek@liberec2022.cz