WELLNESS HOTEL BABYLON ****

Wellness Hotel Babylon ****

https://www.hotelbabylon.cz/

WELLNESS HOTEL BABYLON ****, Nitranská 1, Liberec, 460 07 (v místě hotelu se zároveň bude konat výstava poštovních známek)

Čtyřhvězdičkový WELLNESS HOTEL BABYLON nabízí kapacitu přes tisíc lůžek ve více jak 400 pokojích. Hotel disponuje nejen jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými, čtyřlůžkovými, ale i luxusními apartmány či bezbariérovými pokoji.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sprchou či vanou, WC, telefonem, TV a Wi-Fi. Snídaně se podává formou bohatých švédských stolů. Možnost dokoupení obědů a večeří. Oběd servírovaný denní – výběr ze 2 polévek a 4 hlavních jídel. Večeře podávané formou teplého i studeného bufetu.

Návštěvníkům výstavy nabízíme 3 varianty ubytování v pokojích typu superior, a to:

  1. ubytování se snídaní
  2. ubytování se snídaní a balíček zábavy
  3. ubytování se snídaní a wellness

Rezervace:

1) Pro rezervaci ubytování nebo bližší informace kontaktujte rezervační oddělení:

  • E-mail: rezervace@hotelbabylon.cz
  • Tel.: + 420 485 249 755, 597
  • Pro zvýhodněnou cenu nezapomeňte uvést heslo: STAMP EXHIBITION

2) Přes webový formulář:


Balíček zábavy zahrnuje neomezené vstupy do:

  • Aquaparku se 4 tobogany, skluzavkou, divokou řekou a Saunovým světem. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, vířivky a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty. Možnost ranního plavání již od 08.00 hodin.
  • Lunaparku ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je i 18jamkový Indoor Adventure Golf.
  • Science centra IQlandie, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu
  • IQparku s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.

Wellness zahrnuje neomezené vstup do Wellness centra, které je vystavěno ve stylu antických lázní. Na ploše větší než 1000 m2 se nachází sauny, aroma parní lázně, solná inhalace, bylinková inhalace, sluneční louka, laconium, tepidarium, Kneippova koupel, vířivý bazén, ochlazovací bazénky, ledová studna, ledové vědro, solný důl, relaxační místnosti a odpočívárny a venkovní ochlazovna.

Superior

Lux

King Royal