NATIONAL COMMISIONERS

General Commisioner

Jiří Sedlák

jiri.sedlak@liberec2022.cz

National Commisioner

BELARUS

Leanid Turyn

tuleon@mail.ru

BELGIUM

Koenraad Bracke

kobra22@telenet.be

BULGARIA

Konstantin Penkov

konstantin_penkov@yahoo.com


CROATIA

Ivan Martinaš

martinas@net.hr

CZECH REPUBLIC

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Cesko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Cesko-2-765x1024.jpg.

Tomáš Pazderník

tomas.pazdernik@liberec2022.cz

DENMARK

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Dansko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je noname.jpg.

Ebbe Eldrup

ebbe.eldrup@gmail.com


FINLAND

Jarkko Leppänen

FRANCE

Robert Dedecker

ffap.philatelie@laposte.net

GERMANY

Frank Blechschmidt

frankblechschmidt@yahoo.de


GREECE

Christos GIKAS

xgikas@gmail.com

HUNGARY

György Lövei

ugyved@drlovei.hu

ISRAEL

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Izrael-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Izrael-1.jpg.

Menachem Lador

ladorm@gmail.com


ITALY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Italy-2.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Italie.jpg.

Claudio Ernesto Manzati

c.manzati@virgilio.it

LATVIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Lotyssko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je noname.jpg.

Raimonds Jonitis

MONACO

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Monako-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Monaco.jpg.

Jean Voruz

jean.voruz@hispeed.ch


NORWAY

Ivar Sundsbö

iv-su@online.no

POLAND

Ryszard Prange

ryszprange@poczta.wp.pl

PORTUGAL

Rui Alves

fpf-portugal@netcabo.pt


ROMANIA

George Sorin Singer

soringsinger@gmail.com

RUSSIA

Sergey Evtushenko

sergeevtushenk@yandex.ru

SLOVAKIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovensko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovensko-2-768x1024.jpg.

Vojtech Jankovič

vojtech.jankovic@gmail.com


SLOVENIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovinsko-1.jpg.

Bojan Bračič

bojan.bracic@triera.net

SPAIN

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Spanelsko-3.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Spanelsko-2.jpg.

José Antonio Arruego Sanz

joseantonioarruego@gmail.com

SWEDEN

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Svedsko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Sweden_Jan_Berg-1-772x1024.jpg.

Jan Berg

jan.berg@samoaexpress.com


UKRAINE

Dmitry Frenkel

dmitry-f@ukr.net

UNITED KINGDOM

Steve Harrison