NATIONAL COMMISsIONERS

General Commissioner

Jiří Sedlák

jiri.sedlak@liberec2022.cz

National Commissioner

BELGIUM

Koenraad Bracke

kobra22@telenet.be

BULGARIA

Konstantin Penkov

konstantin_penkov@yahoo.com

CROATIA

Ivan Martinaš

martinas@net.hr


CYPRUS

Akis Christou

a.christou@soloneion.com.cy

CZECH REPUBLIC

Tomáš Pazderník

tomas.pazdernik@liberec2022.cz

DENMARK

Ebbe Eldrup

ebbe.eldrup@gmail.com


FINLAND

Jarkko Leppänen

jarkko.leppanen@kotikone.fi

FRANCE

Robert Dedecker

ffap.philatelie@laposte.net

GERMANY

Frank Blechschmidt

frankblechschmidt@yahoo.de


GREECE

Christos GIKAS

xgikas@gmail.com

HUNGARY

György Lövei

ugyved@drlovei.hu

ISRAEL

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Izrael-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Izrael.jpg.

Menachem Lador

ladorm@gmail.com


ITALY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Italy-2.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Italie.jpg.

Claudio Ernesto Manzati

c.manzati@virgilio.it

LATVIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Lotyssko-1.jpg.

Raimonds Jonitis

raimonds.jonitis@gmail.com

MONACO

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Monako-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Monaco.jpg.

Jean Voruz

jean.voruz@hispeed.ch


NORTH MACEDONIA

Branislav Svetozarevic

branesvetozarevic66@gmail.com

NORWAY

Paal Berg Helland

paal.berg.helland@advokathelland.no

POLAND

Ryszard Prange

ryszprange@poczta.wp.pl

PORTUGAL

Rui Alves

fpf-portugal@netcabo.pt

ROMANIA

Romeo Minca

romeominca@yahoo.com

SLOVAKIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovensko-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovensko-2-768x1024.jpg.

Vojtech Jankovič

vojtech.jankovic@gmail.com


SLOVENIA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Slovinsko-1.jpg.

Bojan Bračič

bojan.bracic@triera.net

SPAIN

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Spanelsko-3.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Spanelsko-2.jpg.

José Antonio Arruego Sanz

joseantonioarruego@gmail.com

SWEDEN

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Svedsko-1.jpg.

Jan Berg

jan.berg@samoaexpress.com


UKRAINE

Dmitry Frenkel

dmitry-f@ukr.net

UNITED KINGDOM

Steve Harrison

sharrison500@btinternet.com


AUSTRALIA

Bernard Beston

bernardbeston@gmail.com

OMAN

Hatim Al Attar

hatimomani@hotmail.com

UAE

Omar Ahmad

uaephilately@gmail.com